Wydarzenia \ 24.02.2018 - Zapowiedź otwarcia POM PRL w Sępólnie Krajeńskim

Już niecały miesiąc dzieli nas od nastania kalendarzowej wiosny, ale również od Uroczystego otwarcia Pomorskiego Okręgowego Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim. W pierwszą sobotę wiosny dyrektor muzeum Marcin Gulka zaprasza wszystkich do zapoznania się z jego kolekcją. Zbierane od lat przedmioty zostały jakiś czas temu wyeksponowane w potężnej hali, teraz nadszedł czas na udostępnienie zbiorów dla zwiedzających w stałych porach. Zaangażowanie, determinacja i pasja Marcina dała doskonałe efekty. Imponująca ilość eksponatów systematycznie rośnie, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać się w podróż w przeszłość.

Oficjalne otwarcie jest też doskonałą okazją do spotkania miłośników klasycznej motoryzacji, więc korzystając z tego, że będzie już wiosna, warto wybrać się do Sępólna Krajeńskiego klasykami.

Na odwiedzających czekać będzie nie tylko wystawa, ale też rajdowy polonez, foodtruck, a znając dyrektora POM-u jeszcze wiele innych niespodzianek 🙂 W jego imieniu zapraszamy!

Pomorskie Okręgowe Muzeum PRL w Sępólnie Krajeńskim; 89-400 Sępólno Krajeńskie; ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 15 (teren Agromy)