Patronat

Serwis zabytkowi funkcjonuje od 2014 r. Jest to strona stworzona przez miłośników motoryzacji zabytkowej dla miłośników zabytkowej motoryzacji. W naszym kalendarium umieszczamy informacje o imprezach związanych z motoryzacją zabytkową. Część strony przeznaczona jest na pisemne relacje i galerie zdjęć z minionych wydarzeń.

 

Proponujemy objęcie organizowanych imprez naszym patronatem medialnym. Jeżeli organizator imprezy zgłosi chęć by zabytkowi.com zostali patronem medialnym wydarzenia informacja o imprezie zostanie dodana w sekcji Pod naszym patronatem, razem z plakatem promującym wydarzenie lub logo organizatora i odnośnikiem do jego strony.

Z naszej strony zapewniamy zamieszczenie po imprezie relacji z wydarzenia (relacja pisemna wraz z galerią zdjęć). Zależnie od ustaleń z organizatorem może to być relacja sporządzona przez nas podczas wydarzenia lub na podstawie materiałów udostępnionych przez niego.

Jako zabytkowi.com oczekujemy umieszczania naszego logo na materiałach promocyjnych imprezy oraz na stronie internetowej oraz po zamieszczeniu relacji odnośnika do niej.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z nami!!!