Wydarzenia \ 20.01.2018 - Zapowiedź Auto Moto Arena 2018

Mimo, że sezon dopiero, co się skończył powoli można już planować kolejny. Jedną z pierwszych imprez, które odbędą się już w 2018 roku są Targi Motoryzacyjne w Ostródzie.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w poprzedniej edycji i wiążemy z nią bardzo dobre wspomnienia. Potężna przestrzeń ekspozycyjna przyciągnęła wielu entuzjastów, którzy nie tylko prezentowali swoje zbiory, ale również chętnie o nich opowiadali, co pozwoliło na zbudowanie doskonałej atmosfery.

Poza statyczną prezentacją pojazdów odbył się również pokaz w ruchu, co pod dachem wymagało doskonałej organizacji, ale i temu zadaniu organizatorzy bez trudu sprostali.

Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej ciekawie. Ze względu na przesunięcie terminu na marzec można się spodziewać jeszcze większej frekwencji wśród ciekawych pojazdów zabytkowych, które być może już opuszczą garaże po zimie. Poza wystawą klasyków będzie można również podziwiać youngtimery, auta sportowe oraz luksusowe. Na pewno nie zabraknie okazji do ciekawych spotkań i zapoznania się z ciekawostkami ze świata motoryzacji .

Warto już teraz zarezerwować czas w swoim kalendarzu, by 17 i 18 marca 2018 wybrać się do Ostródy na Auto Moto Arenę. Zapraszamy jako patron medialny imprezy.

Galeria zdjęć z zeszłego roku: