Fotorelacje \ 08.07.2018 - XVII Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

Po raz XVII w Tucholi spotkali się miłośnicy klasyków. Tegoroczna wystawa odbyła się po raz kolejny w Parku Zamkowym, a przybyli na nią zarówno motocykliści i motorowerzyści, jak i właściciele samochodów osobowych i ciężarowych, traktorów i pojazdów specjalnych. Chociaż poprzednio mogło się wydawać, że nie wszyscy się zmieszczą, to jednak w gościnnych progach tucholskiego parku znalazło się miejsce dla wszystkich, a nie było nas mało.

Na bardzo wysoką frekwencję jednośladów wpływ na pewno miała prawdziwie letnio-wakacyjna pogoda. Słoneczny dzień i piknikowa miejscówka sprawiły, że w pełni można było delektować się niedzielą w otoczeniu klasyków i sympatycznych ludzi.

Mocną stroną zlotu są nie tylko ciekawe i budzące nostalgię pojazdy, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera i dobra zabawa dla uczestników w każdym wieku. Od najmłodszych, którzy startując w konkursach byli hojnie obdarowywani nagrodami, po starszych, którzy mogli obudzić w sobie dziecko bawiąc się w konkurencjach przeznaczonych dla nich.

Nagrody jak zawsze były też dla tych pojazdów, które z jakichś powodów były tymi „naj”.

W drodze powrotnej obiad w miłym towarzystwie i krótki spacer i tak nie wiedzieć kiedy znów nadszedł tydzień ciężkiej pracy, po którym na szczęście czekają na nas kolejne udane imprezy, jak ta w Tucholi.