Fotorelacje \ 23.07.2022 - XII Zlot Weteranów Szos Historia na Kołach

Za nami XII Zlot Weteranów Szos Historia na Kołach w Starogardzie Gdańskim. Świetna impreza, która rozpoczęła się już w piątek przyciągnęła masę gości. Przeszło 350 pojazdów, jeszcze więcej uczestników, bo na zlot przyjeżdżają całe rodziny miłośników klasycznej motoryzacji. Na frekwencję wśród publiczności również zawsze w Starogardzie można liczyć, nie inaczej było i teraz.
W piątek zmotoryzowana kolumna udała się do Browar Kociewski Starogard i to w celach naukowo-poznawczych, bo organizatorzy zaprosili nas do zobaczenia tego miejsca i posłuchania o sekretach piwowarstwa. Była nie tylko degustacja, ale i specjalne piwo zlotowe 🙂 Wieczorem odbyło się tradycyjne Western Party, a zabawa trwała do białego rana.
W sobotni poranek już od rana do rejestracji ustawiła się nie mała kolejka i ten stan utrzymywał się, co najmniej do południa. Niestety przewidywana parada po mieście nie doszła do skutku, bo pogoda była dość kapryśna. Jednak po deszczu znów zaświeciło słońce i zabawa trwała w najlepsze. Były konkursy, wybory najciekawszych aut i stylizacji, a wieczorem koncerty.
Bez względu na to czy ktoś mógł przyjechać na parę chwili czy na cały zlot na pewno było warto. Atmosfera starogardzkiego zlotu jest niepowtarzalna i warto o tym pamiętać planując w przyszłym roku kalendarz swoich klasycznych imprez:)
Wielkie podziękowania dla organizatorów czyli Klub Motocykli Dawnych w Starogardzie Gdańskim i Starogardzkie Centrum Kultury, bo dzięki Waszemu zapałowi i wysiłkowi my możemy się bawić!