Fotorelacje \ 18.07.2019 - Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi

W minioną niedzielę odbyła się po raz osiemnasty Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Tucholi. Preludium do niedzielnej wystawy był relacjonowany wcześniej przez nas Piknik Rodzinny. Obie imprezy cieszą się dużą popularnością i każdego roku przyciągają tłumy odwiedzających i bez przesady setki wystawców. W tym roku było ich jeszcze więcej niż w ubiegłym. Bardzo silna reprezentacja jednośladów i równie liczne samochody, więc było co oglądać i fotografować.

Dla gości organizatorzy jak zwykle przygotowali zabawy i konkursy, ze szczególnym naciskiem na upodobania najmłodszych, dzięki czemu każdego roku dzieciaki same dopytują o wyjazd do Tucholi.

Dla starszych najciekawsze były pojazdy. Choć i wśród nich młodsze pokolenie odnalazło coś interesującego. Uważna fanka zaczytująca się po raz enty w książkach o Harrym Poterze dostrzegła wśród wystawianych perełek wóz niemal żywcem wyjęty z książek, czyli Forda Anglię. Doprowadzony do stanu „igła” zachwycał wielu. Jedna z wielu perełek, jakie można było oglądać. Wśród motocykli także cały wachlarz marek i lat produkcji, wśród nich ponownie kilka inspiracji, co można byłoby sprowadzić do garażu:)

Nie mniej ważne od pojazdów były niedzielne spotkania. Rozmowy w gronie dobrych znajomych i nawiązywanie nowych kontaktów, czyli to, co najcenniejsze.

Świetną atmosferę i udany dzień zawdzięczamy organizatorom, czyli Tucholskiemu Stowarzyszeniu Pojazdów Zabytkowych. Gronu entuzjastów, które organizuje imprezę i od lat skupia podczas dorocznej imprezy miłośników zabytkowej motoryzacji , składamy podziękowania za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu.

Do zobaczenia w Tucholi już za rok!