Fotorelacje \ 30.10.2016 - To ostatnia niedziela – zakończenie sezonu 2016

Sezon, sezon i po sezonie…Oficjalne zakończenie sezonu imprez motoryzacyjnych 2016 w odsłonie Trójmiasto klasycznie już za nami. Oczywiście nie mówimy jeszcze definitywnie koniec, bo parę wyjazdów jeszcze przed nami, choć czas zimowego snu klasyków coraz bliżej.

Tym razem do Trójmiasta zjechało się trochę mniej niż zwykle klasyków, choć i tak frekwencja oscylująca w okolicach czterech setek aut to niepodważalnie bardzo dobry wynik. Na pewno przeszkodziła pogoda, bo do 15 na zmianę padało i świeciło słońce i właściwie nie wiadomo było jak będzie. Na szczęście przez dwie pierwsze godziny nie padało i to starczyło, by przejść się wśród zgromadzonych pojazdów, choć gdyby było cieplej i to byłoby za mało.

Nad całością imprezy czuwały siły Milicji Obywatelskiej, które dbały o to, by pojazdy ustawiały się we właściwych sektorach, wcześniej ustalonych według roku produkcji, a także o zachowanie ładu i spokoju na imprezie. Poszło bez zarzutu:)

Wśród wielu ciekawych pojazdów, w tym mojej ulubionej Zastawy 750, pojawiło się też trochę youngtimerów, wśród których dużym zaskoczeniem był VW Golf trzeciej generacji…

Żal, że kolejny rok już się kończy, ale wszystko wskazuje, że w przyszłym będzie jeszcze ciekawiej…