Fotorelacje \ 30.10.2021 - RAJD HALLOWEEN & 10 urodziny YOUNGTIMERS Trójmiasto with Friends

Kolejna edycja Rajdu Haloweenowego za nami, czyli RAJD HALLOWEEN & 10 urodziny YOUNGTIMERS Trójmiasto with Friends. Wyjątkowy rajd, bo chociaż przebieranki na rajdach się zdarzają, tak w tym wypadku uczestnicy naprawdę dają się ponieść wyobraźni i twórczym zdolnościom przed którymi nam jako totalnym manualnym ofiarom losu pozostaje chylić czoła:)
Upiory, zjawy, kler, wilkołaki, clowny, czarownice – cala plejada staszydeł, a to tylko załogi – pojazdy również ustrojone stosowanie do okoliczności – trumny, krew, upiorne wrzaski, rozczłonkowane ciała – było wszystko.
Kilkadziesiąt załóg w tych niecodziennych okolicznościach zmierzyło się z trasą wyznaczoną ulicami Trójmiasta i jego zakamarkami. Lekko nie było, chwila uśpienia czujności wiązała się z nawrotkami i szukaniem właściwej drogi. Pominąć odpowiedzi na pytania też się zdarzało. Poza pytaniami z trasy były też testy sprawnościowe, które pokazały jak szybko uda się pociągnąć na lince Malucha. Na końcu trasy czekał na uczestników test wiedzy adekwatny do nazwy rajdu i wcale nie prosty.
Rajd był też okazją do wsparcia zwierzaków ze schroniska, dla których organizowana była zbiórka rzeczy niezbędnych w schronisku.
Zakończenie rajdu nie było tylko standardowym zdaniem karty odpowiedzi, bo na wszystkich uczestników czekały jeszcze konkursy przygotowane przez organizatorów i miejscówka zapewniająca ciepły kąt pod dachem, a o nasze żołądki zadbał foodtruck.
Wyjątkowa była też pogoda – za każdym razem na rajdzie Hallowenowym było mega zimno, szczególnie pod koniec – tym razem pogoda była super!
Impreza zorganizowana pod hasłem 10 urodzin YOUNGTIMERS Trójmiasto (YT) dała dobre świadectwo rozwoju tej grupy pasjonatów, bo widać w tym było rękę doświadczonej ekipy. Youngtimersom życzymy z okazji jubileuszu kolejnych dobrych lat i fajnych imprez. Wspominając organizatorów nie możemy pominąć tych ukrytych pod hasłem Friends, a wśród nich: Mam Małego, Zjednoczenie Graciarzy Pomorza, CarVibes – Good Vibes, Classic Cars Trójmiasto, AUTOironiczni
Brawa dla Was!