Fotorelacje \ 08.07.2023 - Piknik rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowych i XXI Wystawa Pojazdów Zabytkowych

Piknik rodzinny Miłośników Pojazdów Zabytkowyych i XXI Wystawa Pojazdów Zabytkowy w Tucholi za nami. Kilka dni doskonałej zabawy w zacnym gronie miłośników klasycznej Motoryzacji.
Już w czwartek od rana pierwsze załogi ruszyły w stronę przepięknych Borów Tucholskich, gdzie Tucholskie Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Dragon czekało na uczestników imprezy. Czwartkowe powitanie trwałoby pewnie do rana gdyby nie to, że w piątkowy poranek czekała wszystkich odprawa przed pierwszą częścią rajdu. 120 kilometrową trasa wiodła pięknymi zakątkami ziemi Borowiackiej, a piękna pogoda sprzyjała niespiesznemu tempu przejazdu. Trasa pozwoliła rozeznać się w ciekawych miejscach regionu, choć zwiedzania konkretnych miejsc było niewiele. Jednak już kolejnego dnia podobnej długości trasa została połączona z zadaniami, zagadkami i zwiedzaniem
Zobaczyliśmy między innymi Muzeum Borów Tucholskich i odwiedziliśmy turystyczne miasteczko Tleń. Czekały na nas jednak również zadania i próby przygotowane przez organizatorów.
Nie zabrakło też wieczornych konkursów dla uczestników małych i dużych, a integracja przy ognisku trwała aż po blady świt.
Jak co roku z żalem opuszczaliśmy Tucholę po cudownym oderwaniu się od codzienności. Z tym większym żalem, że po raz pierwszy od wielu lat musieliśmy zrezygnować z dorocznej hucznej wystawy. A było na czym oko zawiesić, a i liczba gości sprawiała, że pewnie przegadaliśmy długie godziny z innymi miłośnikami klasyki.
Dlatego dziękujemy za Wasz wysiłek włożony w organizację zlotu i zapewnienie nam tak miłych przeżyć i obiecujemy, że za rok znów do Was wrócimy.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+55
 
 
Wyświetl statystyki i reklamy
Promuj post
 
Wszystkie reakcje:

55