Fotorelacje \ 09.09.2023 - Najbardziej Płaski Zlot

Po raz kolejny w roli organizatorów, czyli Najbardziej Płaski Zlot
Nie da się ukryć, że z perspektywy organizatorów wszystko wygląda nieco inaczej. Zabawo-praca zaczyna się znacznie wcześniej i dłużej trwa niż tylko tych kilka godzin podczas, których widzimy się na miejscu zlotu. Spotkania, rozmowy, ustalenia, przygotowania to wszystko trwa, a potem nadchodzi ten dzień kiedy Wy, jako uczestnicy doskonale (mamy nadzieję) się bawicie, a my pilnujemy, by wszystko poszło zgodnie z planem, potem sprzątamy, by wrócić do domu i opaść z sił
Na pewno dopisali nam współorganizatorzy, w tej roli Elbląskie Klasyki z Maciejem Majewskim na czele i Stowarzyszenie Kaszuki Mazuki. Wszystko nie odbyło, by się bez wsparcia Ochotnicza Straż Pożarna w Żurawcu, Sołtysa Żurawca Grzegorza Bajdana i władz Urząd Gminy Markusy. O nagrody dla Was zadbali niezastąpieni Bestoils.pl i Miody Gustawa! Dziękujemy!!!
Wszystko to jednak nie miałoby najmniejszego sensu, gdyby nie Wy drodzy Uczestnicy! Dziękujemy Wam za Waszą obecność, dobre słowo przed, po i w trakcie, za Wasze konstruktywne uwagi i pomysły! Dziękujemy, że byliście z nami i dopingujecie nas, byśmy dalej działali!
Jeśli kogoś pominęliśmy w podziękowaniach to przepraszamy, bo wdzięczni jesteśmy wszystkim za każdy rodzaj współpracy!
Jak było? Tym razem Wy napiszcie! My dzielimy się zdjęciami