Fotorelacje \ 11.04.2021 - Klasyczna Foto Pobudka

Mimo, że wielu z nas tegoroczny sezon jazd klasykiem rozpoczęło to oficjalne rozpoczęcie sezonu odbyło się zaledwie wczoraj. Impreza pierwotnie planowana na pierwszy dzień wiosny z powodu niesprzyjających warunków pogowych została przesunięta na 11 kwietnia. Termin trafiony w dziesiątkę, bo pogoda idealna. Co ciekawe ani dzień wcześniej, ani dzień później już tak sympatycznie za oknem nie było.

Rozpoczęcie sezonu zwykle organizowane przez Trójmiasto Klasycznie, teraz zorganizowane zostało przez Classic Cars Trójmiasto, CarVibes, Mercedes Spot Trójmiasto i Youngtimers Trójmiasto.

Mimo, że pandemia nadal ma się niestety świetnie, frekwencja na imprezie była znakomita. Obostrzenia nie pozwoliły na stacjonarny zlot stąd organizatorzy zaproponowali, zresztą z fajnym efektem, formułę foto przejazdu przez całe Trójmiasto. Początkowo trzy punkty postoju zmieniły się w cztery, a poza przelotami ulicami miast, były okazją do choćby krótkich pogawędek i całych serii zdjęć. Oczywiście wszystko z zachowaniem covidowych przykazań.

Radość ludzi z namiastki starej normalności widoczna była na każdym kroku, do tego frajda z zabawy z klasykami, piękna pogoda, czego efektem są kolejne galerie świetnych zdjęć z imprezy, do których i my dokładamy swoje trzy grosze:)