Fotorelacje \ 14.08.2021 - Karsiński Rajd Weteranów Szos

Długo czekaliśmy na powrót jednej z imprez, na które zawsze z chęcią jedziemy. W końcu po rocznej przerwie powrócił Karsiński Rajd Weteranów Szos.
Doskonała lokalizacja imprezy, bezpośrednio nad przepięknym jeziorem w miejscowości Wiele, sprawia, że tę imprezę można śmiało połączyć z rodzinnym wypadem rekreacyjnym w piękne okoliczności przyrody. Dodatkowe atrakcje dla dzieciaków, loteria, gdzie nagrody sypią się jak z rękawa, no i oczywiście świetna parada na trasie Wiele – Karsin – Wiele sprawiają, że do Wiela co roku zjeżdża mnóstwo sympatyków klasyków, a większość z nich to stali bywalcy.
Nie inaczej było tym razem.
Przeszło dwieście zarejestrowanych pojazdów to naprawdę świetny wynik, szczególnie, że wydarzenie zostało ogłoszone dość niedawno, gdy większość stałych bywalców już się jej nie spodziewała. Informacja jednak poszła w świat i frekwencja była na dobrym poziomie. Sama parada ciągnęła się na długość kilku kilometrów, dostarczając wszystkim miłych wrażeń.
Ogromna ilość motocykli, których nie sposób wymienić z nazwy, by nie pominąć żadnej perełki i pokaźna kolekcja samochodów. W tym składzie znalazły się również samochody ciężarowe, traktory i autobus.
Dla tych, którzy zdecydowali się zostać dłużej wieczorem czekał występ Kabaretu Nowaki, a po nim ciągnąca się długo w noc impreza. Nas tym razem ograniczyły rodzinne zobowiązania, ale i ten kilku godzinny pobyt zaliczamy do udanych.
Jak zawsze fajna, sprawna organizacja i cudowna atmosfera sprawiają, że zawsze miło nam się wraca na Karsiński Rajd Weteranów Szos.