Fotorelacje \ 29.10.2022 - IX Rajd Halloweenowy 2022 – Speszjal Edition

IX Rajd Halloweenowy 2022 – Speszjal Edition za nami. Wyjątkowa edycja, również ze względu na pogodę, bo w 9-letniej historii rajdu jeszcze nigdy nie było tak ciepło. Nie sądziliśmy że organizatorzy mają takie moce, by w ostatnich nocach października zapewnić ponad 10 stopni na plusie po zmierzchu😀
Cała gromada straszydeł, zjaw, potworów, nieumarłych i innych cudaków w niemniej cudacznych pojazdach zebrała się na starcie, by wspólnie bawić się nie tylko na trasie, ale też wprawić w konsternację przypadkowych widzów. Inwencja twórcza uczestników była nieograniczona, co najlepiej jednak zobaczyć na własne oczy. W scenerii nieco odległego od jasnych ulic miast rajdu wyglądało to niesamowicie.
Sam rajd powiódł nas po nieco dalszych okolicach Trójmiasta, gdzie jeszcze na Rajdzie Halloweenowym nas nie było. Jednym znane, innym nie, okolice kryły w sobie odpowiedzi na całkiem sporą ilość pytań i zadań. Nie zawsze było łatwo, a chwilowe rozproszenie uwagi powodowało zagubienie, jak nie drogi to chociaż odpowiedzi na pytania.
Punktem kulminacyjnym rajdu była wyprawa „do lasu”, gdzie w iście mrocznej scenerii, gdzie bez latarki ani rusz, po krótkim spacerze wśród pól, rozpoznawaliśmy marki rozmieszczonych w zagajniku wraków.
Po całej zabawie została już tylko integracja w oczekiwaniu na wyniku rajdu. Na mecie umiejscowionej w nieco odludnej okolicy czekało nas ciepło ogniska i pyszne pielmieni.
Z roku na roku organizatorzy stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę i widać ogrom ich pracy włożonej w to byśmy mogli przez kilka godzin doskonale się bawić. Dzięki 😀