Fotorelacje \ 16.06.2019 - IV Rajd za dychę

Kolejna edycja Rajdu za dychę. Ku mojemu zaskoczeniu to już 4 edycja imprezy organizowanej przez Automobilklub Morski w Gdyni. Idea niskobudżetowego rajdu, w którym wystartować mogą nie tylko klasyki przyjęła się już na dobre. Niewielkie koszty w żaden sposób jednak nie wpływają na jakość rajdu.

Tym razem trasa niezbyt długa, ale ciekawa, w sam raz na niedzielny wypoczynek po ciężkim tygodniu. Rozpoczęcie rajdu na pruszczańskiej Faktorii sprawiło, że nie trzeba było zbyt wcześnie rano zrywać się na nogi, by zdążyć na rajd. Trasa wiodła po bliskiej, ale wcale nie oklepanej okolicy, była więc okazja poznać nowe ścieżki, które w niedalekiej przyszłości warto będzie poznać bliżej. Pytania, zadania i fotozagadki, a do tego dwie fajne, dynamiczne próby sportowe. Wśród zawodników weterani i nowe twarze, które dobrze trafiły na pierwszą imprezę, by złapać rajdowo-zabytkowego bakcyla.

Teraz czekamy tylko na wyniki i kolejny rajd z cyklu TMOG, czyli Turystyczne Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego. A kolejny będzie Typowy Rajd, organizowany przez Typowego Kierowcę i MacKaw Events. Już teraz w imieniu organizatorów zapraszamy na 29 czerwca 2019!