Fotorelacje \ 01.06.2019 - III Zlot Klasycznych Pojazdów Klasyczny biwak w Stegnie

III Zlot Klasycznych Pojazdów „Klasyczny Biwak” w Stegnie za nami. Elbląskie Klasyki pokazały po raz kolejny, że są świetni w organizowaniu imprez. Wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stegnie stanęli na wysokości zadania.

Ze względu na to, że była to już trzecia edycja to większość uczestników wiedziała, czego można się spodziewać. Pół tysiąca pojazdów, w tym głównie samochody to świetny wynik. Mimo, że było nas naprawdę dużo organizacja była sprawna, a atmosfera doskonała. Poza spotkaniem zadbano również o otoczkę, która jak wiadomo dopełnia i wzbogaca tego typu spotkania. Rolę prowadzących imprezę powierzono duetowi: Adamowi Klimkowi i Patrykowi Mikiciukowi. W trakcie jej trwania opowiadali o pojazdach i wybierali te, ich zdaniem, najciekawsze. A wybierać było w czym:) Wśród atrakcji około motoryzacyjnych loteria, w której do wygrania masa upominków, w tym motorynka i Romet Ogar. Samo losowanie trwało długo, bo sponsorów nie brakowało i chwała im za to.

Dzieciaki mogły wyszaleć się na dmuchańcach, choć jak na klasyczny biwak przystało gra w piłkę wygrywała:)

Pogoda dość długo dopisywała, wręcz można było zapomnieć, że to przecież jeszcze wcale nie wakacje. Niestety pod wieczór ulewa zepsuła, przynajmniej na jakiś czas, zabawę – rozdanie nagród przypominało kino samochodowe, czy może jak jeden z prowadzących porównał bajkę „Auta”.

Nam pogoda zepsuła misterny plan biwakowania wraz z innymi w Stegnie do niedzieli. Namiot, który o dziwo wraz z całym wyposażeniem dla naszej czwórki, udało się upchnąć w hondowskim bagażniku, nie miał okazji zostać rozbity. Nie zdążyliśmy przed ulewą, a po niej jakoś odeszła nam chęć rozbijania obozu na mokrym podłożu. Na pewno w przyszłym roku przechytrzymy pogodę i namiot rozbijemy rano, by pogoda nie zepsuła nam biwaku w stylu Prl. Elbląskie Klasyki – czekamy więc na 4 zlot:)