Fotorelacje \ 07.07.2019 - III Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Złotowie

III Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Złotowie miała miejsce 7 lipca 2019 w malowniczym miasteczku tuż nad brzegiem jeziora Złotowskiego. Spiritus movens tego przedsięwzięcia jest Łukasz Piszczek, który działa na tyle skutecznie, że każdego roku impreza przyciąga coraz to nowych uczestników z ich ciekawymi pojazdami.

W tym roku rejestrując się jako uczestnicy zaledwie dwa dni przed imprezą mieliśmy trzycyfrowy numer załogi . To tyle o świetnej frekwencji uczestników.

Warto wspomnieć, że tym razem formuła imprezy została rozszerzona o rajd turystyczny, który miał miejsce w sobotę. Bardzo żałujemy, że nie udało nam się wziąć udziału w Jakimś Rajdzie, bo na pewno ominęła nas dobra, rajdowa zabawa. Za rok na pewno się uda. Entuzjastyczne opinie tych, którzy brali udział w zabawie potwierdzają, że warto było się wybrać.

Na pocieszenie została nam jednak niedzielna wystawa. Dużo znajomych twarzy, ciekawe pojazdy i czego więcej trzeba. Deszcz wystraszył pewnie niektórych potencjalnych uczestników, ale jak się okazało chmury straszyły opadami, ale poza krótką chwilą nie padało.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, dobrze spędziliśmy czas w podczas Wystawy Pojazdów Zabytkowych i cieszymy się. że organizatorzy należą do tej grupy ludzi, którym nie tylko chce się coś ciekawego zrobić, ale dodatkowo potrafią to zrobić.