Fotorelacje \ 02.06.2024 - 240602 VIII Zlot Pojazdów Zabytkowych w Brodnicy

Po raz pierwszy od dobrych paru lat udało nam się wybrać znów do Brodnicy, na VIII Brodnicki Zlot Pojazdów Zabytkowych. Z wielką przyjemnością zauważyliśmy, że z każdą kolejną edycją coraz więcej sympatyków klasyków gości na imprezie. Frekwencja na poziomie kilkuset pojazdów robi naprawdę fajne wrażenie.
Na zlot, pod nieobecność Mercedesa, udaliśmy się niezawodną Hondą Civic drugiej generacji, która spisała się jak zawsze niezawodnie. A my po drodze mieliśmy swoistą przyjemność zaliczyć kilka “atrakcji” – od palącego słońca w korku na autostradzie, po ulewę gdzieś na bezdrożach województwa kujawsko-pomorskiego. Pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie przez całą niedzielę, jednak na czas zlotu była bez zarzutu.
Wśród pojazdów solidna reprezentacja aut produkcji polskiej, ale sporo też było przybyszy z zagranicznych fabryk. Podobnie wśród motocykli. Przekrój wiekowy zarówno pojazdów, jak i uczestników też szeroki, co pozwala sądzić, że nowe pokolenia też garną się do tego typu pasji.
Miło było nie tylko podziwiać to, co przyjechało, ale i pogadać z dawno nie widzianymi znajomymi z innych zlotów, a przy okazji posnuć plany na bliższy i dalszy czas. A to oznacza tylko jedno – po lekkim przestoju wracamy do zabawy! Do zobaczenia!