Fotorelacje \ 07.09.2022 - 2 Lęborski Zlot Pojazdów Zabytkowych, Klasycznych i Motocykli

Jak wcześniej wspominaliśmy ostatni weekend był niezwykle bogaty w imprezy. W takich momentach zawsze jest trudny wybór, bo żal opuszczać znane i lubiane imprezy. A z drugiej strony fajnie czasem pojechać gdzieś, gdzie się wcześniej nie było.
I tak po długich, burzliwych naradach rodzinnych uznaliśmy, że obieramy kierunek Lębork, gdzie Lęborskie Klasyki organizowały 2 Lęborski Zlot Pojazdów Zabytkowych, Klasycznych i Motocykli.
Impreza miło nas zaskoczyła swoją wielkością, bo frekwencja była znakomita. Ze względu na to, że kierunek był nieco inny niż zazwyczaj to wiele osób i wiele pojazdów spotkaliśmy po raz pierwszy. Choć i starych znajomych nie zabrakło:)
Ponieważ pojazdów było naprawdę dużo ważna była dobra organizacja. I o ile organizatorzy wykazali się tu pełnym profesjonalizmem wyznaczając strefy taśmami i wskazując miejsca ustawienia pojazdów, tak już uczestnicy nie byli tacy poukładani i bywało, że blokowali przejazd tym, którzy z jakichś powodów opuszczali imprezę wcześniej.
Wśród prowadzących zlot znaleźli się doskonale znani miłośnikom motoryzacji dziennikarze: Rafał Jemelita i Jarosław Maznas, którzy wyraźnie doskonali się czuli wśród klasycznej motoryzacji i jej pasjonatów.
Dobre wrażenia ze zlotu na pewno skłonią nas do tego, by znów odwiedzić Lębork!