Fotorelacje \ 11.09.2021 - 16 Rajd Jesienny

Chociaż jeszcze trwa kalendarzowe lato to wczoraj braliśmy już udział w 16 Rajdzie Jesiennym organizowanym przez Automobilklub Morski.
Mając na względzie, że w tak zwanym międzyczasie nasi mali piloci spokojnie już mogą sobie poradzić jako pełnoprawni, samodzielni piloci, podzieliliśmy się na dwie drużyny. Męska pojechała Mercedesem jako załoga nr 01, a damska Hondą, jako ostatnia z numerem 27. Kilkudziesięciokilometrowa trasa wiodła malowniczymi, kaszubskimi drogami. Dokładnie całą trasę pogoda była jak na życzenie, ciepło i słonecznie, więc można było delektować się pięknymi zakątkami regionu i jednocześnie odpowiadać na pytania z itinerera.
Po drodze odwiedziliśmy parę ciekawych miejsc, w Kaszubski Park Gigantów pooglądaliśmy ciągle powiększającą się ekspozycją, w Agrokwatery Nad Stawami w Mirachowie wypiliśmy zasłużoną kawę i posililiśmy się słodyczami, by wreszcie dotrzeć na metę w Chmielnie. Tu na mecie przywitał nas deszcz, a później regularna ulewa. Wobec mocno niesprzyjających warunków i totalnego przemoczenie zrezygnowaliśmy z zaplanowanego ogniska i brodząc niemal po progi w kałużach i strugach wody dotarliśmy do domu.
Kolejny udany rajd za nami:)