Fotorelacje \ 15.10.2017 - Zaraz będzie ciemno, czyli Zakończenie Klasycznego Sezonu 2017

Zaraz będzie ciemno, czyli Zakończenie Klasycznego Sezonu 2017 za nami. Pogoda idealna, aż ciężko uwierzyć, że to zakończenie, a nie rozpoczęcie sezonu. Nic więc dziwnego, że również frekwencja była znakomita. Przeszło pół tysiąca pojazdów to naprawdę dobry wynik.

Co ciekawe o ile na wcześniejszych zlotach motocykle stanowiły niewielką część zgromadzonych pojazdów, tak tym razem dopisały nie tylko motocykle i motorowery, ale również rowery. Całkiem duża grupa entuzjastów, wśród których byli i tacy, którzy na zlot przybyli rowerami, głównie składakami typu Wigry czy Jubilat. Jak się okazuję niektórzy z nich mają już całkiem pokaźną kolekcję takiego sprzętu. Jeden z rowerzystów przejechał na zlot przeszło 20 kilometrów na rowerze Salto. Z jednej strony ciekawa pasja sama w sobie, a z drugiej ciekawe czym się skończy. Biorąc pod uwagę, że przybyli rowerzyści to bardzo młodzi ludzie, więc bardzo prawdopodobne, że ich zainteresowania będą się rozwijać.

Drugą ciekawostką zaobserwowaną podczas spotkania było to, że wyraźnie rośnie liczba pań biorących udział w imprezie i to nie tylko w charakterze osób towarzyszących. Wiele z nich przybyło własnymi pojazdami i to nie tylko samochodami, ale również motocyklami. Wśród uczestników pojawiły się też kolejne pokolenia najmłodszych, może nie zawsze już świadomych, ale wiadomo – czym skorupka za młodu nasiąknie:)

Dużo ciekawych pojazdów, mnóstwo znajomych i jedyne czego brakło to czasu, bo już po 17 parking zaczął sukcesywnie pustoszeć.

Szkoda, że teraz już wielkimi krokami rzeczywiście zbliża się faktyczny koniec sezonu…