Fotorelacje \ 12.05.2019 - Oldtimer Warsaw Show

Kolejnym przystankiem na trasie naszych tegorocznych wyjazdów był Nadarzyn i Oldtimer Warsaw Show. Impreza targowa z roku na rok rozwija się i zmienia, dlatego warto zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień, by zobaczyć co tym razem zjechało na imprezę.

Jak zawsze trzeba się przygotować na długie godziny spacerowania i oglądania ekspozycji, można też znaleźć coś, czym się wróci do domu:)

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od objazdu terenu targowego zabytkowym autobusem. Wartością dodaną krótkiej przejażdżki było pobieżne ustalenie, co i gdzie rozmieszczono na świeżym powietrzu. Wystawa w halach została wzbogacona o element plenerowy: OldtimerR Bazar, strefę militarną, zlot pojazdów zabytkowych, strefę foodtrucków czy zlot Mercedesów.

Dwie hale niemal po brzegi wypełnione klasykami różnego rodzaju. Od najstarszych, przedwojennych aut, przez motocykle do autobusów i traktorów w strefie Retro Autobusów i Retro Ciągników. Trzecia hala została przeznaczona dla Fordów Mustangów, gdzie dominowały jednak modele współczesne.

Dobrym rozwiązaniem była rezygnacja z ekspozycji pojazdów w boksach, jak w pierwszych edycjach imprezy, na rzecz otwartej przestrzeni ekspozycyjnej, gdzie strefy wyznaczane były mniej stanowczo.

Imprezie towarzyszyły liczne pokazy, choć i tak najciekawsze były pojazdy i spotkania z pasjonatami i znawcami tematu. Urywek tego, co można było obejrzeć do zobaczenia w naszej galerii.