Fotorelacje \ 28.04.2019 - 3 Kaszubski Zlot Fiata 126p

Plan na niedzielę: Kaszubski Zlot Fiata 126p. Impreza organizowana przez Fan Klub Maluch Przetoczyno zaskoczyła nas już w ubiegłym roku, bo frekwencja i organizacja była naprawdę dobra. W tym roku miłośnicy Malucha z Przetoczyna poszli jeszcze dalej, a pojazdy można było liczyć już w setkach. Oglądających równie dużo.

Przy okazji zabawy była też pomoc: na scenie, na której podzielnie królowali Michu Michał Jesionowski z kanału M4K i zespół Roman Reed & Friends, odbywały się licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Oskara. Organizatorzy na swoim Facebookowym profilu Fan Klub Maluch Przetoczyno opisują się jako najbardziej pozytywni miłośnicy malucha-nie kłamią:)

Maluchy i polskie klasyki, bo i dla nich znalazło się miejsce na zlocie, przybyły z wielu zakątków: m.in. z Chojnic, Sochaczewa czy Inowrocławia, nie wspominając o wszystkich pomorskich fanach. Sprawna organizacja bogata w dodatkowe atrakcje, szczególnie ważne dla najmłodszych uczestników, nie zawiodła. Można było spokojnie podziwiać pełną paletę kolorystyczno-rocznikową Maluchów, gdy dzieciaki skakały, tańczyły i poddawały się malowaniu buziek.

Fajna, pozytywna atmosfera po raz kolejny pokazała, że Fiat 126p choć mały jest wielki, a na Pomorzu rosną w siłę świetnie zorganizowani zapaleńcy, których zlot sprawi, że niewielkie Przetoczyno będzie znane w całej Polsce.