Fotorelacje \ 13.05.2018 - VI Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych

W wolne od pracy dni wcale nie leniuchujemy. W tym tygodniu przy okazji kończąccego się w Grudziądzu Rajdu 40 latka zawitaliśmy na odbywającą się od piątku do niedzieli imprezę w grudziądzkim Mega Parku, czyli VI Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych.

Jedno jest pewne – trudno o lepsze miejsce pod wystawę samochodów zza wielkiej wody, niż westernowe miasteczko. Jak przystało na Dziki Zachód były konie, tyle, że mechaniczne i to nie byle jakie. Głównie można było zobaczyć pojazdy amerykańskie, ale pojawiły się również trochę klasyków europejskich.

Jednak, jak nieraz już zauważyliśmy, nie same samochody decydują o atmosferze i dobrej zabawie, ważni są ludzie. Tutaj wyraźnie dało się odczuć pozytywnę energię i nic dziwnego, że uczestnicy wracają na kolejne edycje imprezy. W piątkowe popołudnie szyki imprezy nieco próbował zepsuć deszcz, ale i to się nie udało. Pozostałe dwa dni zlotu minęły pod znakiem słońca i nieczym nie zmąconej zabawy. Koncerty, występy, konkursy i pełen luz, a wszystko w niezwykłej scenerii Dzikiego Zachodu znanego z westernów. Uczestnicy w pełni wczuli się w nastrój imprezy, pojawili się nawet „rewolwerowcy”, polujący dość beztrosko na puste butelki.