Fotorelacje \ 31.10.2018 - VI Rajd Halloweenowy – Klasyki i Youngtimery

31 października, czyli czas na halloweenowe przebieranki specjalnie na okazję Rajdu Halloweenowego. W tym roku już po raz szósty.

Przebrania i charakteryzacje, podobnie jak cały rajd, z roku na rok nabierają rozpędu. Youngtimers Trójmiasto i Classic Moto Story łącząc swe siły organizują naprawdę fajną imprezę. Zimno, mrok i godzina duchów były skutecznie rozpraszane gorącą atmosferą i doskonałymi nastrojami uczestników.

Trasę wyznaczały współrzędne GPS. Pierwszym punktem, a zarazem miejscem gdzie rozpoczynał się rajd był parking przy Kuźni Wodnej, gdzie po odprawie odbyła się pierwsza konkurencja. Niebywała okazja dla każdego, by wykazać się kunsztem kowalskim. W dodatku w niezwykłym miejscu.

Kolejne punkty również nie zawiodły jeśli chodzi o klimat. Podchwytliwych pytań nie zabrakło, quizów tematycznych również.

Tym razem obyło się bez nerwowych spotkań z miejscowymi „strażnikami ładu i pokoju”, mimo że kilka miejsc pamięci znalazło się na naszej trasie.

Do mety dotrwali wszyscy, a załóg było kilkadziesiąt. Co prawda ostatni odcinek jedna z załóg pokonała zaczepiona do naszego haka, ale nikt się nie poddał.

Meta rajdu na pruszczańskiej Faktorii świetnie się sprawdziła, choć tu temperatura zaczęła już dawać się we znaki. Doskonała zabawa w nieco zwariowanym towarzystwie to już obowiązkowy punkt na 31 października:)