Fotorelacje \ 09.12.2017 - V Karsiński Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów

Karsiński Rajd Weteranów Szos w wersji zimowej, czyli V Karsiński Zjazd Zmotoryzowanych Mikołajów za nami. Nie mogło i nas zabraknąć, choć tym razem ze względu na porę roku i odległość jednoślady pozostały w domu.

Kolejny raz okazało się, że uczestników znów jest więcej niż przed rokiem, co jest chyba najlepszą rekomendacją, by wziąć w niej udział. Zmotoryzowani karsińscy Mikołaje nie tylko wracają, ale przyciągają kolejnych. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, nawet całe rodziny wsiadły na jednoślady, by udać się na krótką paradę ulicami miasteczka, a dość liczna grupa bardzo młodych motocyklistów, która gromadnie przybyła na imprezę pokazała, że pewnie z kolejnymi edycjami będzie jeszcze tłumniej, bo rosną kolejne pokolenia pasjonatów.

Organizacja imprezy, która od początku imponowała rozmachem, w tym roku poszła jeszcze dalej. Jako, że to Mikołajki najważniejsze były dzieci. W tym roku organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Karsiński Rajd Weteranów Szos i Urząd Gminy Karsin poszli o krok dalej – dla najmłodszych czekały nie tylko animacje, ale dość niezwykła jak na tę porę roku atrakcje, czyli dmuchana zjeżdżalnia i zamek oraz basen z piłeczkami, które zainstalowano w hali sportowej. Ogromna frajda przypieczętowana paradą jednośladów i wręczaniem prezentów przez odświętnie przyodzianego biskupa Mikołaja, była gwarantowana.

Dla starszych przyjemnością samą w sobie była oczywiście możliwość spotkania, pewnie ostatniego w tym roku i wspólnego przejazdu, budzącego uśmiechy na twarzach wszystkich widzów.

Na uczestników czekał ciepły poczęstunek w ciepłych murach budynku OSP i Ośrodka Kultury i oczywiście ognisko – każdy kto zmarzł miał okazję na szybkie rozgrzanie się.

Kulminacyjnym punktem imprezy było rozdanie nagród dla uczestników imprezy – między innymi w kategoriach: najlepszy strój dziecka, najlepszy strój dorosły czy najlepiej udekorowany pojazd.

Dziękujemy nie tylko za dobrą imprezę i uśmiechy, które nie schodziły z buzi naszych najmłodszych przez wiele godzin, ale też za wyróżnienie portalu zabytkowi.com za promowanie imprez Stowarzyszenia Karsiński Rajd Weteranów Szos. Dziękujemy i do zobaczenia na rajdzie już za kilka miesięcy.