Fotorelacje \ 08.04.2018 - Trójmiejskie Klasyczne Rozpoczęcie Sezonu 2018!

Trójmiasto Klasycznie trafiło w dziesiątkę z pogodą na rozpoczęcie sezonu 2018. Nic dziwnego, że w takich okolicznościach frekwencja wyniosła pół tysiąca uczestników, głównie samochodów. Po zimowym śnie z garaży wypłynęły nie tylko znane pojazdy, ale pojawiło się kilka aut, które wcześniej jeszcze na trójmiejskich imprezach chyba nie bywały. Choćby Mikrus, który wraz z Fiatami 500 i Zastavą 750 stanowił piękny zestaw mini samochodów.

Poza nimi każdy mógł znaleźć coś dla siebie stosownie do zainteresowań i upodobań: miłośnicy motoryzacji polskiej, francuskiej, niemieckiej, amerykańskiej. Młodszej, w postaci youngtimerów czy starszej w postaci również przedwojennych pojazdów. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rekonstrukcja CWS-T1.

Wśród pojazdów były i te dopieszczone do granic możliwości i te, którym jeszcze (mniej lub więcej) brakuje do ideału, co jednak jeszcze lepiej pokazuje przekrój motoryzacji na przestrzeni dziesięcioleci, a raczej nie wpływa negatywnie na doskonałą zabawę przybyłych. Spotkanie w końcu było po to, by w szerokim gronie powitać sezon bez względu na to czym. I to się udało znakomicie. Trójmiasto Klasycznie robi dobrą robotę aktywizując środowisko. To lubimy:)