Fotorelacje \ 30.09.2018 - Klasyczne Pszczółki 2 – Klasyki na torze

Kolejna edycja Klasyków na torze w wykonaniu Trójmiasto Klasycznie nie zawiodła oczekiwań ani uczestników ani kibiców. Piękna wrześniowa niedziela na torze pokazała, że jest sens organizowania tego typu imprez, bo na brak zainteresowania nie można było narzekać. Podejrzewam, że gdyby ta część miłośników motoryzacji, która tylko kibicowała ujeżdżającym klasyki, następnym razem wzięła czynny udział to impreza taka mogłaby odbywać się, co najmniej kilka razy w roku.

Wśród uczestników byli i zawodnicy, którzy po raz pierwszy mieli okazję pobawić się na torze, jak i starzy wyjadacze, którzy pod tego typu imprezy specjalnie przygotowują swoje auta. I jedni i drudzy wyraźnie dobrze się bawili. Byli tacy, którym wystarczyła spokojna przejażdżka tych kilku okrążeń, ale byli też zawodnicy, którzy nie odpuszczali żadnego zakrętu, ani tym bardziej prostej. Czasem otworzyła się maska podczas jazdy, ktoś wpadł na bandę, ale trwale nikt nie ucierpiał.
Bezcenna okazja, by sprawdzić siebie i swój pojazd w bezpiecznym i do tego przystosowanym miejscu – świetny pomysł i dla nas okazja do zdjęć:)