Fotorelacje \ 29.04.2018 - Kaszubskie Otwarcie Sezonu: Fiat 126

Zloty tzw. Maluchów cieszą się nie słabnącą popularnością. I chyba jak żadne inne zawsze w ich przypadku można liczyć na dobrą frekwencję wśród uczestników. Tak było na niedawnej imprezie w Przetoczynie, w województwie pomorskim. Miejscowy aktyw maluchowy skupiony pod szyldem Fan Klub Maluch Przetoczyno zorganizował Kaszubskie Otwarcie Sezonu gminy Szemud 2 Zlot Fan Klub Przetoczyno. Kilkadziesiąt pojazdów, które niegdyś jak się mówi zmotoryzowały Polskę, zjawiło się w niewielkiej kaszubskiej miejscowości, by wspólnie miło spędzić czas. Poza głównymi bohaterami przyjechało również kilkanaście pojazdów innych marek z dawnych lat, a także motocykle i motorowery z epoki.

Jako, że na imprezę wybraliśmy się pojazdem współczesnym naszą uwagę zwróciła świetna organizacja imprezy dla publiczności, dla której przygotowano obszerny parking. Nad drożnością przejazdów znakomicie czuwała Ochotnicza Straż Pożarna. Duży plus za to zarówno dla organizatorów, jak i samych strażaków.

Aby spotkanie nie było tylko i wyłącznie zwykłym spotkaniem, pojawiła się nutka współzawodnictwa – były konkursy i nagrody dla uczestników, a ze sceny rozbrzmiewała muzyka. Po atrakcjach przewidzianych na miejscu dostojna parada maluchów ruszyła w przejazd do Wejherowa.

Pozostaje nam rozważyć nabycie Fiata 126p, bo aż żal być na maluchowych imprezach wyłącznie z pozycji obserwatora:)