Fotorelacje \ 31.03.2019 - Jajcarnia 2019

Długo oczekiwany sezon dobrej zabawy w końcu nadszedł. Chociaż już jakiś czas temu wielu miłośników klasyków i jednośladów rozpoczęło pozimowe wietrzenie swoich cacek, to oficjalne rozpoczęcia sezonu imprez były dopiero przed nami. Zanim jednak klasyki na dobre opuszczą zimowe pielesze to na drogi wyjechały jednoślady. Dziś szczególnie dużo można ich było spotkać w Sobowidzu i okolicach, gdzie już po raz dwudziesty odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego, czyli Jajcarnia.

Zawitaliśmy tam po raz kolejny w pełnym składzie, by wraz z kilkutysięczną rzeszą fanów i pasjonatów dwóch kółek z silnikiem, dobrze spędzić czas jednocześnie podziwiając przybyłe maszyny. Osią imprezy jest msza święta poświęcona wszystkim obecnym, a sprawcą całego zamieszania ksiądz motocyklista, Krzysztof Masiulanis, który tak mocno wprowadził Jajcarnię w pomorski krajobraz, że nawet starsze panie, których nie podejrzewalibyśmy o wiedzę na temat imprez motocyklowych, pytały nas dzisiaj rano czy my tak rodzinnie ruszamy do Sobowidza.

Życzymy wszystkim, którzy poruszają się czy to jednośladami, klasykami czy czymkolwiek innym po drogach, by ten sezon był udany i bezpieczny, i do zobaczenia gdzieś po drodze!