Fotorelacje \ 17.03.2019 - Auto Moto Arena 2019

Już czuć na plecach oddech nowego sezonu. Tymczasem, nim nadejdzie, miłośnicy zabytkowej motoryzacji mogli poczuć przedsmak zabawy w klasyki jaka ich niedługo czeka.

W Ostródzie spotkali się miłośnicy samochodów i motocykli w tym, w dużej mierze, zabytkowych. Można było oglądać pojazdy zarówno europejskie jak i te zza oceanu czy z dalekiej Japonii. Warto zaznaczyć, że w obiekcie, jakim jest Expo Arena, mogło by zmieścić się ich znacznie więcej. Mimo tego dostrzegalne jest zaangażowanie organizatorów, co wyraża się dużą różnorodnością atrakcji, jakie zapewnili. Były wspomniane samochody, motocykle, ale także współczesne ciężarówki, noszące na sobie niesamowite dzieła sztuki (zachęcam do zobaczenia na zdjęciach). Oprócz pojazdów, byli znani dziennikarze opowiadający różne ciekawostki oraz rozstrzygający liczne konkursy. Można było pobawić się modelami samochodów terenowych, dzieci jeździły specjalnymi rowerami na przygotowanym dla nich torze. Można było też po prostu spotkać się i porozmawiać o motoryzacji. My przy okazji zaopatrzyliśmy nasze dzieci w profesjonalne rękawice motocyklowe, kupione w dobrej cenie, a których na najmniejsze dłonie w rodzinie wcale nie łatwo było dostać z możliwością przymiarki.

Lokalizacja obiektu: 1,5h od Trójmiasta, 40 minut od Olsztyna oraz nowoczesny i duży obiekt wystawowy aż proszą się o to, by ta cykliczna impreza stała się pierwszym dużym, przedsezonowym spotkaniem miłośników motoryzacji.