Fotorelacje \ 03.05.2019 - 3 Majowy rajd na orientację

Po raz 11 Klub Miłośników Motocykli Dawnych w Starogardzie Gdańskim w majówkę zaprosił miłośników klasycznych motocykli i samochodów na wspólną zabawę pod szyldem Rajdu na Orientację a po raz trzynasty na wspólny Wyjazd na groby masowe w Szpęgawsku.

Udział w imprezie bierzemy już kolejny raz i zawsze z przyjemnością się tam wybieramy, mimo że pogoda z samego rana najczęściej do tego nie zachęca – deszczowe poranki to już chyba tradycja, w trakcie aura zmienia się kilkakrotnie. Dziś, jako że nadal nie udało nam się wybrać na rajd na motocyklach, deszcz na trasie nam w samochodzie nie dokuczył. Liczna grupa motocyklistów jednak i tym się nie zraziła dzielnie dojeżdżając do końca rajdu.

Po pamiątkowym zdjęciu wszystkich uczestników rajdu ruszyliśmy w drogę.

Trasa wiodła po okolicach Starogardu Gdańskiego i liczyła niespełna 50 km – w sam raz na leniwe majowe przedpołudnie zakończone ogniskiem w miłym towarzystwie. Zagadki zdjęciowe zmuszały do uważnego podziwiania okolicy, co sprawiło, że kolejne ciekawe zakątki regionu zapadły nam w pamięć. Dziś jako rajdowy pojazd zadebiutowała Honda z żeńską częścią naszej ekipy, przywożąc do domu puchar za 3 miejsce w kategorii samochodów:) Chłopaki siedzieli z tyłu z zadaniem nie przeszkadzać🙂

Za rok znów wrócimy:)