Fotorelacje \ 07.07.2018 - 17 Międzynarodowy Zlot miłosników VW GarBusa & CO

W ostatni weekend zrobiliśmy motocyklową wycieczkę do Sztumu. I dobrze, bo dotychczas to miasteczko kojarzyło mi się jedynie z miejscowym więzieniem. Teraz zdecydowanie silniejszym skojarzeniem będzie tamtejszy zlot Garbusów. Pasjonatom Sztum od wielu lat kojarzy się właśnie z wyjątkowymi zlotami,bo pierwsze imprezy odbywały się w latach 1994-1997. Aktualny zlot odbył się po 10 latach przerwy. Mimo, że minęło sporo czasu od poprzedniej edycji imprezy, a może właśnie dlatego, frekwencja była znakomita.

Dopisali uczestnicy, dopisała pogoda, organizatorzy również znają się na swojej robocie. Kilkudniowa impreza zawierała w sobie wszystko, czego można od zlotów wymagać: spotkania i wspólną zabawę z przyjaciółmi, poznawanie nowych twarzy, konkursy, koncerty i oczywiście paradę ulicami miasta, która stała się prawdziwym świętem dla całej okolicy, sądząc po ilości osób, które stały na całej trasie przejazdu.

Impreza pokazała, że dzieci kwiaty ciągle żyją i chociaż każdego gdzieś tam goni codzienność i proza życia w takich chwilach o wszystkim można zapomnieć i przenieść się w inną rzeczywistość, gdzie królują Garbusy i radość.

17 Międzynarodowy Zlot Miłośników VW Garbusa & CO. – REAKTYWACJA – tam była moc!